نازگل حقی: سالانه بهارستان ارتباط هنرمندان را بیشتر می‌کند

نازگل حقی معتقد است، سالانه هنرهای شهری بهارستان تعامل بین هنرمندان را بیش از گذشته کرده است.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، نازگل حقی از هنرمندان بخش حرفه‌ای تخم‌مرغ‌های نوروزی چهارمین سالانه هنرهای شهری بهارستان گفت: برگزاری رویداد بهارستان برای هنرمندان مفید است زیرا در ایام برگزاری با آثار یک دیگر بیشتر آشنا می‌شوند و می‌توانند با یک دیگر بیشتر ارتباط برقرار کنند.
نازگل حقی که تحصیل کرده طراحی صنعتی است درباره اثر خود نیز توضیح داد: در این اثر از رنگ‌های اصلی استفاده کردم و یک طرح بهاری است که حال و هوای ایام نوروز را دارد.
حقی در ادامه بیان کرد: در این ایام باید از آثاری استفاده کنیم که حال و هوای بهار داشته باشد تا مردم با آن ارتباط برقرار کنند. تاکید چهارمین سالانه بهارستان به موضوع رنگ هم باعث خواهد شد که این ارتباط مخاطب با آثار هنری نیز بیشتر شود.
این هنرمند که سال گذشته در بخش هنرهای محیطی بهارستان حضور داشت، تاکید کرد: برای من بخش تخم مرغ‌های رنگی هیجان‌انگیز است و مطمئن هستم برای مردم هم همین طور است. در این بخش تعامل مخاطب و هنرمندان زیاد است که این بخش را برای هر دو خاطره‌انگیز می‌کند.
چهارمین سالانه هنرهای شهری بهارستان به همت سازمان زیباسازی شهر تهران در بهار سال ۱۳۹۸ در سطح شهر تهران برگزار شده است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • هدف از طراحی شهری و مبلمان آن ایجاد محیطی خلاق و بالنده برای مردمی است که در آن زندگی می کنند. محیطی با گوناگونی بسیار، زمینه خلاقیت افراد جامعه را فراهم می کند و زمینه…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه