نازگل حقی: سالانه بهارستان ارتباط هنرمندان را بیشتر می‌کند

نازگل حقی معتقد است، سالانه هنرهای شهری بهارستان تعامل بین هنرمندان را بیش از گذشته کرده است.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، نازگل حقی از هنرمندان بخش حرفه‌ای تخم‌مرغ‌های نوروزی چهارمین سالانه هنرهای شهری بهارستان گفت: برگزاری رویداد بهارستان برای هنرمندان مفید است زیرا در ایام برگزاری با آثار یک دیگر بیشتر آشنا می‌شوند و می‌توانند با یک دیگر بیشتر ارتباط برقرار کنند.
نازگل حقی که تحصیل کرده طراحی صنعتی است درباره اثر خود نیز توضیح داد: در این اثر از رنگ‌های اصلی استفاده کردم و یک طرح بهاری است که حال و هوای ایام نوروز را دارد.
حقی در ادامه بیان کرد: در این ایام باید از آثاری استفاده کنیم که حال و هوای بهار داشته باشد تا مردم با آن ارتباط برقرار کنند. تاکید چهارمین سالانه بهارستان به موضوع رنگ هم باعث خواهد شد که این ارتباط مخاطب با آثار هنری نیز بیشتر شود.
این هنرمند که سال گذشته در بخش هنرهای محیطی بهارستان حضور داشت، تاکید کرد: برای من بخش تخم مرغ‌های رنگی هیجان‌انگیز است و مطمئن هستم برای مردم هم همین طور است. در این بخش تعامل مخاطب و هنرمندان زیاد است که این بخش را برای هر دو خاطره‌انگیز می‌کند.
چهارمین سالانه هنرهای شهری بهارستان به همت سازمان زیباسازی شهر تهران در بهار سال ۱۳۹۸ در سطح شهر تهران برگزار شده است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • نام کتاب:زیباسازی و منظر شهری (مقالات و آراء نشست¬های تخصصی)- زمستان 1389 ناشر:نشر پیکره تهیه شده در: معاونت برنامه¬ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران- مدیریت مطالعات و آموزش-واحد آموزش شمارگان: 1500 جلد نوبتو سال…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه