معاون خدمات شهری شهرداری تهران:

نوروزگاه ولی عصر نشاط و پویایی را به شهر بازگرداند/ حیات دوباره خیابان تاریخی ولی عصر با نوروزگاه آغاز می شود

معاون خدمات شهری شهرداری تهران گفت: برپایی بزرگترین نوروزگاه شهر تهران در خیابان تاریخی، فرهنگی و هنری ولی عصر باعث بازگرداندن نشاط و پویایی به پایتخت شده است.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیبا سازی شهر تهران: مجتبی یزدانی در حاشیه بازدیداز پلازاهای نوروزگاه ولی عصر با بیان این مطلب افزود: تجربه موفق راه اندازی نوروزگاه بلوار کشاورز در سال گذشته این امکان را برای مدیریت شهری فراهم کرد .
وی ادامه داد: یکی از برنامه های شهرداری تهران در سال جدید توسعه فضاهای عمومی شهر برای استفاده بهتر شهروندان از این عرصه هاست و می توان گفت راه اندازی بزرگترین نوروزگاه شهر تهران در خیابان تاریخی و فرهنگی ولی عصر توانست این فضا را برای شهروندان و مهمانان پایتخت فراهم کند.
معاون شهردار تهران با اشاره به برنامه های ویژه سازمان زیبا سازی برای بازخوانی خیابان ولی عصر به عنوان یک معبر فرهنگی و تاریخی بیان کرد: یکی از مهمترین برنامه های شهرداری تهران در سال جدید حیات دوباره خیابان ولی عصر است که می توان گفت برگزاری نوروزگاه در این معبر شهری توانست زمینه احیای دوباره این مجموعه را فراهم کند.
وی ضمن دعوت از شهروندان و گردشگران شهر تهران برای بازدید از بزرگترین نوروزگاه پایتخت در خیابان ولی عصر یاداور شد: پلازاهای شهری و ایستگاه هایی که در طول مسیر خیابان ولی عصر از میدان راه آهن واقع در منطقه 11 تا باغ فردوس واقع در منطقه یک ایجاد شده، فرصتی است تا شهروندان در فضای شاد به همراه خانواده خود از زیبایی های شهر تهران لذت ببرند.

تبلیغات فرهنگی

آمار و اطلاعات

نگارخانه