پروانه معصومی: توجه به حضور رنگ در شهر باعث روحیه مردم می‌شود

پروانه معصومی بازیگر باسابقه سینما و تلویزیون معتقد است، سالانه هنرهای شهری بهارستان با توجه به موضوع رنگ باعث شده روحیه مردم هم شادتر شود.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، پروانه معصومی بازیگر با سابقه سینما و تلویزیون درباره برگزاری چهارمین سالانه هنرهای شهری بهارستان و تاثیرات این رویداد هنری در وضعیت زیبایی فضای شهری، گفت: بهارستان چند سالی است که توسط سازمان زیباسازی شهرتهران با قوت و هدفمند پیگیری می‌شود و این امر نشان می‌دهد که این رویداد هنری توانسته اثرات مثبت و سازنده‌اش را نشان بدهد که مورد حمایت مسئولین شهری قرار گرفته است.
وی افزود: به هرحال نیت زیباکردن چهره شهرهای‌مان بسیار ارزشمند است و تاثیرات روحی و روانی خوبی بین شهروندان دارد و بسیار جذاب است که در آغاز سال جدید همزمان با نو شدن طبیعت و تلاش و خانه تکانی منازل توسط مردم، چهره شهر هم با استفاده ازهنر هنرمندان جوان زیبا شود.
این بازیگر درباره توجه و تاکید به حضور رنگ در بهارستان سال 98 گفت: رنگ و نور از جمله پدیده‌های هستند که حس زیبایی و آرامش را به مخاطب منتقل می‌کنند و اگر در خلق آثار هنری به استفاده از رنگ توجه ویژه از سوی هنرمندان اعمال شود، این آثار هنری در چشم مردم جلوه بیشتری خواهند داشت و باعث می‌شود روحیه مردم هم شادتر شود که این موضوع هدف اصلی سالانه بهارستان است.
چهارمین سالانه هنرهای شهری بهارستان به همت سازمان زیباسازی شهر تهران، بهار سال ۱۳۹۸ در سطح شهر تهران برگزار شده است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه