فاطمه نظر علیزاده: برگزاری بهارستان بسیار خوب و تاثیرگذار است

فاطمه نظر علیزاده معتقد است برگزاری بهارستان به عنوان یک رویداد سالانه هنرهای شهری بسیار خوب و تاثیرگذار بوده است.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، فاطمه نظر علیزاده هنرمند نقاش که در بخش هنرمندان حرفه‌ای تخم‌مرغ‌های رنگی چهارمین سالانه هنرهای شهری بهارستان حضور دارد درباره اثر خود گفت: این اثر که در بهارستان سال 98 ارائه کردم، یکی از طراحی‌هایم بود که برداشتی از موتیف‌های ایرانی است، البته کمی آن را تغییر دادم یعنی از رنگ‌هایی استفاده کردم که شادتر و به فصل بهار نزدیک باشد؛ مانند رنگ‌های سبز، سفید و صورتی که با فصل بهار هم‌خوانی دارند.
این هنرمند افزود: به طورکلی تخم‌مرغ‌های رنگی برای عموم مردم بسیار جذاب هستند و برگزاری این بخش ایده خوبی است زیرا بسیار تاثیرگذار است. این کار سبب می‌شود تا مردم آثار هنری را در فضای شهری ببینند و جذب هنر شوند یعنی اینکه به سمت هنر ترغیب می شوند.
فاطمه نظر علیزاده گفت: خوشبختانه برگزاری بهارستان به عنوان یک رویداد سالانه هنرهای شهری تاکنون بسیار خوب و تاثیرگذار بوده است. من سال گذشته هم در این رویداد حضور داشتم و از نزدیک شاهد بودم که مردم با این آثار به خوبی ارتباط برقرار می‌کنند.
نظر علیزاده در پایان افزود: هنرمندان امسال به موضوع رنگ بیش‌تر توجه کردند تا مخاطبان با دیدن رنگ‌های شاد، شادتر شوند و شهری زیبا را در ایام عید ببینند.
چهارمین سالانه هنرهای شهری بهارستان به همت سازمان زیباسازی شهر تهران، بهار سال ۱۳۹۸ در سطح شهر تهران برگزار شده است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • شهرهای ایران از چه زمانی زندگی شبانه را تجربه کرده‌اند؟ چه تفاوتی میان زندگی شبانه در تهران پیش و پس از انقلاب وجود دارد؟ آیا زندگی شبانه شهری در ادبیات ایران جایگاهی داشته است؟ نسبت…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه