فاطمه اکرامی‌پور: سالانه بهارستان به هنرمندان جوان انگیزه داده است

فاطمه اکرامی‌پور معتقد است؛ سالانه بهارستان رویداد مهمی است که از سوی سازمان زیباسازی شهر تهران برگزار می‌شود زیرا به هنرمندان جوان برای فعالیت انگیزه می‌دهد.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، فاطمه اکرامی‌پور هنرمند تصویرساز درباره برگزاری چهارمین سالانه هنرهای شهری بهارستان گفت: من چندین بار است که با سازمان زیباسازی همکاری می‌کنم و رویداد بهارستان در سال‌های اخیر سبب شده، هنرمندان با ذوق و شوق در بخش‌های مختلف این سالانه شرکت کنند.
اکرامی‌پور که در بخش هنرمندان حرفه‌ای تخم‌مرغ‌های رنگی چهارمین سالانه هنرهای شهری"بهارستان 98" حضور دارد، در ادامه بیان کرد: بیش‌تر آثار سالانه بهارستان حال و هوای نوروزی دارد و همه ما سعی کردیم آثاری ارائه دهیم که مخاطبان با آن ارتباط برقرار کنند زیرا سازمان زیباسازی تلاش می‌کند به کمک تخم‌مرغ‌های رنگی حال و هوای شهر را تغییر دهد.
این هنرمند افزود: عید نوروز برای همه ایرانیان مهم است و تخم‌مرغ یک نماد از سفره هفت سین و آیین‌های نوروزی است به همین دلیل بخش تخم‌مرغ‌های رنگی شهر را برای نوروز به خوبی تغییر می‌دهند.
فاطمه اکرامی‌پور در ادامه تاکید کرد: رویداد بهارستان اقدام مهمی است که از سوی شهرداری صورت گرفت. این رویداد هنری راه را برای هنرمندان به ویژه جوانان باز کرده، زیرا من از نزدیک شاهد بودم که دانشجویان با چه علاقه‌ای در بهارستان 98 کار می‌کردند.
اکرامی پور در پایان گفت: مهم‌ترین ویژگی بهارستان چهارم این است که امسال به رنگ توجه شد. رنگ برای همه مهم است زیرا به کمک رنگ‌های مختلف می‌توانیم شادی را به مخاطبان به ویژه کودکان منتقل کنیم.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • نام کتاب: مجموعه تهران پژوهی 1 و 2 ناشر: دفتر پژوهش­های  فرهنگی تهیه شده در: معاونت برنامه­ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران - مدیریت مطالعات و آموزش - واحد آموزش شمارگان: از هر عنوان…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه