زهرا نیسانی: حق مردم است که فضای شهری خوبی داشته باشند

زهرا نیسانی معتقد است مردم لایق بهترین‌ها هستند و باید فضای شهری خوبی داشته باشند و سالانه بهارستان به این موضوع توجه داشته است.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، زهرا نیسانی هنرمند طراح و گرافیست که در بخش هنرمندان حرفه‌ای تخم مرغ‌های رنگی چهارمین سالانه هنرهای شهری بهارستان حضور دارد، گفت: گرافیک برای من فقط یک کار یا رشته تحصیلی نیست، زیرا با هنر زندگی می‌کنم و دوست دارم در بخش‌های مختلف و با سازمان‌های مختلف همکاری کنم.
نیسانی در ادامه بیان کرد: من در دانشگاه گرافیک تدریس می‌کنم و خیلی خوشحال هستم که دانشجویان هم می‌توانند در سالانه هنرهای شهری بهارستان در سطح شهر هنر خود را ارائه دهند زیرا وظیفه همه ما این است که از نسل جوان حمایت کنیم.
این هنرمند افزود: مردم ما لایق بهترین‌ها هستند و باید فضای شهری خوبی داشته باشند. سالانه بهارستان به این موضوع توجه نشان داده زیرا بسیاری از ما ساعت‌های زیادی را در فضای شهری می‌گذرانیم.
زهرا نیسانی در ادامه تاکید کرد: من چند اثر مختلف برای بهارستان ارسال کردم ولی چون حال و هوای عید نوروز بود اثری که دارای رنگ‌های متنوع و شاد بود و از طبیعت در آن استفاده کرده بودم برای حضور در بهارستان 98 انتخاب شد.
نیسانی خاطرنشان کرد: در این دوره به موضوع حضور رنگ در شهر توجه شد، زیرا رنگ می‌تواند انرژی مثبت به مخاطب منتقل کند و وقتی شهروندان در شهر حضور دارند این انرژی می‌تواند آنها را با روحیه شادتری به سمت فعالیت سوق دهد.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • نام کتاب: مجموعه تهران پژوهی 1 و 2 ناشر: دفتر پژوهش­های  فرهنگی تهیه شده در: معاونت برنامه­ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران - مدیریت مطالعات و آموزش - واحد آموزش شمارگان: از هر عنوان…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه