سروش طاهری: بهارستان رویدادی کارشناسی شده برای زیباتر کردن شهر است

سروش طاهری بازیگر، معتقد است در کشور رویدادهای کمی وجود دارد که مانند بهارستان به خوبی کارشناسی شده باشند و بتوانند در میان مردم تاثیر بگذارند.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، سروش طاهری بازیگر تئاتر و درباره برگزاری چهارمین سالانه هنرهای شهری بهارستان و نتایج پیگیری این طرح زیبا سازی در چهار ساله اخیر گفت: اجرایی شدن بهارستان در سال‌های اخیر چهره زیبایی به شهر تهران بخشیده است و باعث ایجاد روحیه و حال خوب در بین مردم و شهروندان شده است. به نظرم با توجه به تبعات مثبت این طرح و بازتاب‌های مثبت مردم، مسئولان شهری در تداوم برگزاری این رویداد تاکید دارند.
وی افزود: به نظرم بهارستان، رویدادی موثر است و کارایی خوبی نیز داشته؛ این موضوع نشان می‌دهد که برای اجرای آن کارشناسی خوبی صورت گرفته که توانسته در میان مردم تاثیرگذار باشد.
این بازیگر درباره توجه و تاکید به حضور رنگ در شهر در بهارستان سال 98 تصریح کرد: رنگ باعث بهتر دیده شدن آثار بهارستان شد و کارشناسان این طرح روی این نکته تاکید خوبی داشتند. به نظرم هنرمندان جوان باید در آثارشان به این نکته توجه ویژه‌ای داشته باشند و در سال‌های آتی نیز این رویه را در پیش بگیرند.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه