سمیرا استوان: بهارستان جایگاه ویژه‌ای در نزد شهروندان پیدا کرده است

سمیرا استوان معتقد است، سالانه هنرهای شهری بهارستان در چند سال اخیر جایگاه ویژه‌ای نزد هنرمندان و شهرونداد پیدا کرده است.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، سمیرا استوان هنرمند نقاش درباره برگزاری چهارمین سالانه هنرهای شهری بهارستان گفت: بهارستان در چند سال اخیر جایگاه ویژه‌ای در میان هنرمندان پیدا کرده است زیرا بیش‌تر آنها در بخش‌های مختلف این رویداد شرکت می‌کنند و این همکاری بین هنرمندان و شهرداری موفقیت آمیز بوده است. از سوی دیگر این سالانه توانسته شهروندان را نیز راضی کند و توجه آنها را به محیط شهری جلب کند.
وی افزود: من چندین همکاری با بهارستان و سازمان زیباسازی شهر تهران داشته‌ام زیرا معتقدم همه در زیبایی شهر باید سهیم باشند و هر کاری از دستمان بر می‌آید باید برای شهر انجام دهیم.
استوان که در بخش هنرمندان حرفه‌ای تخم مرغ‌های رنگی چهارمین سالانه هنرهای شهری بهارستان حضور دارد، گفت: خوشبختانه مردم با تخم مرغ‌های رنگی ارتباط خوبی برقرار کرده‌اند و ما از نزدیک شاهد بودیم که وقت خود را صرف دیدن و پرس و جو درباره آثار مختلف می‌کنند.
استوان در ادامه بیان کرد: هنرمندان زمان زیادی را به این تخم مرغ‌ها اختصاص می‌دهند و تنها هدف‌شان این است که مردم با هنر شهری بیش‌تر آشنا شوند.
این هنرمند تاکید کرد: من چندین طرح برای بهارستان 98 ارسال کردم و اثری که اجرا شد یک طرح بهاری با رنگ‌های شاد است زیرا باید به بیننده حس خوب منتقل کنیم.
این هنرمند گفت: امسال بهترین کار توجه ویژه به رنگ بود. رنگ می‌تواند حس و حال عید و بهار را به خوبی منتقل کند فقط باید بدانیم مخاطبان با چه آثار و رنگ‌هایی ارتباط بیشتری برقرار می‌کنند.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه