صدیقه احمدی: سالانه بهارستان تاثیر مهمی در فضای شهری داشته است

صدیقه احمدی گفت: سالانه هنرهای شهری بهارستان در چند سال اخیر تاثیر مهمی در فضای شهری داشته است و شرایطی فراهم کرده تا هنرمندان فضای شهر را تغییر دهند.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، صدیقه احمدی هنرمند تصویرساز درباره برگزاری چهارمین سالانه بهارستان، گفت: رشته تحصیلی من تصویرسازی است و تاکنون چندین جلد کتاب در زمینه هنر منتشر کرده‌ام امسال تصمیم گرفتم در بخش تخم‌مرغ‌های رنگی با بهارستان همکاری کنم.
احمدی در ادامه بیان کرد: اثر من یک طرح کاملا ایرانی است و از رنگ‌های متفاوت در آن استفاده کردم. همچنین بخشی از آن به بهار و عید نوروز اختصاص دارد.
این هنرمند افزود: امسال در بهارستان 98 به موضوع رنگ توجه ویژه شد زیرا شهر دچار یکنواختی شده بود و هنرمندان باید به کمک طرح‌ها و رنگ‌های شاد و بهاری، شهر را از این حالت دور می‌کردند.
صدیقه احمدی در ادامه تاکید کرد: بهارستان در چند سال اخیر تاثیر مهمی در فضای شهری داشته است زیرا قبل از آن به فضای شهری و هنرهای شهری کمتر توجه می‌شد ولی رویداد بهارستان زمینه‌ای فراهم کرده است تا هنرمندان فضای شهر را تغییر دهند و این موضوع مورد توجه شهروندان نیز قرار گرفته است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • ماهنامه "مدیریت بازاریابی و تبلیغات" در شماره بیستم خود به موضوعات مختلفی در ارتباط با سازمان زیباسازی پرداخت با کلیک بر روی نام مقاله می توانید آن را مشاهده کنید اثر بخشی در تبلیغات جستاری…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه