صدیقه احمدی: سالانه بهارستان تاثیر مهمی در فضای شهری داشته است

صدیقه احمدی گفت: سالانه هنرهای شهری بهارستان در چند سال اخیر تاثیر مهمی در فضای شهری داشته است و شرایطی فراهم کرده تا هنرمندان فضای شهر را تغییر دهند.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، صدیقه احمدی هنرمند تصویرساز درباره برگزاری چهارمین سالانه بهارستان، گفت: رشته تحصیلی من تصویرسازی است و تاکنون چندین جلد کتاب در زمینه هنر منتشر کرده‌ام امسال تصمیم گرفتم در بخش تخم‌مرغ‌های رنگی با بهارستان همکاری کنم.
احمدی در ادامه بیان کرد: اثر من یک طرح کاملا ایرانی است و از رنگ‌های متفاوت در آن استفاده کردم. همچنین بخشی از آن به بهار و عید نوروز اختصاص دارد.
این هنرمند افزود: امسال در بهارستان 98 به موضوع رنگ توجه ویژه شد زیرا شهر دچار یکنواختی شده بود و هنرمندان باید به کمک طرح‌ها و رنگ‌های شاد و بهاری، شهر را از این حالت دور می‌کردند.
صدیقه احمدی در ادامه تاکید کرد: بهارستان در چند سال اخیر تاثیر مهمی در فضای شهری داشته است زیرا قبل از آن به فضای شهری و هنرهای شهری کمتر توجه می‌شد ولی رویداد بهارستان زمینه‌ای فراهم کرده است تا هنرمندان فضای شهر را تغییر دهند و این موضوع مورد توجه شهروندان نیز قرار گرفته است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • نام کتاب: مجموعه تهران پژوهی 1 و 2 ناشر: دفتر پژوهش­های  فرهنگی تهیه شده در: معاونت برنامه­ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران - مدیریت مطالعات و آموزش - واحد آموزش شمارگان: از هر عنوان…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه