محسن خواجوند: سالانه بهارستان هر سال بهتر از سال گذشته برگزار می‌شود

محسن خواجوند معتقد است؛ سالانه هنرهای شهری بهارستان هر سال بهتر از سال گذشته برگزار می‌شود و هنرمندان در این رویداد فضای شهری را به خوبی تغییر می‌دهند.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، محسن خواجوند هنرمند تصویرساز درباره برگزاری چهارمین سالانه هنرهای شهری بهارستان گفت: رویداد بهارستان هر سال بهتر از سال گذشته برگزار می‌شود و هر سال که می‌گذرد شاهد این هستیم که آثار بهتری در این رویداد ارائه می شود. دانشجویان نیز می‌توانند هنر خود را سالانه عرضه کنند و هنرمندان حرفه‌ای هم در تغییر شهر خود کوشا هستند.
خواجوند افزود: شهرداری و سازمان زیباسازی به وظیفه خود که زیباسازی و تغییر فضای شهری است به بهترین شکل در سالانه بهارستان عمل کرده و فقط مشکلات کوچکی وجود دارد که به نظرم این مشکلات هر سال کمرنگ تر می‌شود.
این تصویرساز که در بخش هنرمندان حرفه‌ای تخم‌مرغ‌های رنگی چهارمین سالانه هنرهای شهری بهارستان حضور دارد، درباره اثر خود توضیح داد: طرح من در سالانه بهارستان 98همانند دیگر هنرمندان یک طرح بهاری و نوروزی است زیرا می‌خواستم به کمک تخم‌مرغ‌های رنگی نوید سال جدید و آمدن نوروز را به شهروندان بدهم.
وی گفت: خوشبختانه امسال به موضوع رنگ در بهارستان بیش‌تر توجه شده است و به کمک رنگ شهر کاملا تغییر کرد. رنگ نقش مهمی در زندگی امروز دارد زیرا با دیدن یک رنگ شاد یا غمگین می‌شویم.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • نام کتاب:برگ­های پژوهش2 (اسناد و آراء نشست­های پژوهشی هنر-نگارخانه برگ1389 نویسنده:محمدحسن حامدی ناشر:نشر پیکره تهیه شده در: معاونت برنامه­ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران- مدیریت مطالعات و آموزش-واحد آموزش شمارگان: 1500 جلد قیمت:60.000 ریال…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه