مینا سلطانی قجرپور: ارتباط هنرمندان و سازمان زیباسازی قوی شده است

مینا سلطانی قجرپور گفت: ارتباط هنرمندان و سازمان زیباسازی قوی شده است و هنرمندان از این سازمان حمایت می‌کنند زیرا اقدامات مهمی برای شهر انجام داده است.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، مینا سلطانی قجرپور هنرمند تصویرساز که در بخش هنرمندان حرفه‌ای تخم مرغ‌های رنگی چهارمین سالانه هنرهای شهری بهارستان حضور دارد، گفت: ارتباط هنرمندان و سازمان زیباسازی در سالهای اخیر با برپایی رویدادهایی همچون بهارستان قوی‌تر شده است و هنرمندان هم از فعالیت‌های این سازمان حمایت می‌کنند زیرا اقدامات مهمی برای زیباسازی شهر تهران انجام داده است.
سلطانی قجرپور در ادامه بیان کرد: من به نوبه خودم برای چندمین بار با شهرداری همکاری کردم، زیرا باید به کمک هم حس خوب به شهروندان منتقل کنیم.
این هنرمند افزود: هنر همیشه مهم است و باید از آن حمایت کرد. من در حوزه هنر فعال هستم و مانند همه هنرمندان از بخش تخم‌مرغ‌های رنگی که می‌تواند در تعامل با مردم شهری زیبا را به نمایش بگذارد، حمایت می‌کنم.
وی در ادامه تاکید کرد: طرح من در بهارستان 98 دارای نمادهای ایرانی است و چون عید نوروز برای همه ما مهم است از نمادهای نوروز در اثرم استفاده کردم.
سلطانی قجرپور خاطرنشان کرد: چون امسال به موضوع رنگ توجه ویژه شده بود از رنگ‌هایی استفاده کردم که حتی کودکان هم با اثر ارتباط برقرار کنند.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • نویسنده: غلامرضا مقصودی در طراحی شهری کوشش شهرسازان و معماران همواره برای خلق فضاهای مطلوب و سودمند برای استفاده بهتر انسان‌ها بوده‌است که برای رسیدن به این هدف، اطلاع از نحوه‌ی برخورد و رفتار انسان…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه