فرزانه نبیلی: بهارستان توانسته چهره خشن شهر را تلطیف کند

فرزانه نبیلی گفت: سالانه هنرهای شهری بهارستان به همه هنرمندان و شهروندان تعلق دارد، زیرا همه در زیباسازی شهر سهیم هستند.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، فرزانه نبیلی هنرمند نقاش که در بخش هنرمندان حرفه‌ای تخم مرغ‌های رنگی چهارمین سالانه هنرهای شهری بهارستان حضور دارد، گفت: من همیشه دوست داشتم در کنار مردم باشم و طرح یا اثرم را در کنار آنها و در محیط عمومی اجرا کنم به همین دلیل تصمیم گرفتم در رویداد بهارستان شرکت کنم.
نبیلی در ادامه بیان کرد: زمانی‌که می‌بینم مردم با چه ذوقی درباره یک اثر می‌پرسند یا به تماشای آن می‌ایستند لذت می‌برم و همین توجه برای یک هنرمند کافی است.
وی تاکید کرد: در طرحی که در سالانه بهارستان 98 ارائه کردم از نمادهای نوروزی استفاده و سعی کردم در ارائه آن به گونه‌ای عمل کنم که مردم با اثر ارتباط برقرار کنند.
فرزانه نبیلی در ادامه خاطرنشان کرد: رویداد بهارستان به همه هنرمندان و مردم تعلق دارد و همه در زیباسازی شهر سهیم هستند. سالانه بهارستان نیز در سال‌های اخیر توانسته چهره خشن شهر را به خوبی تغییر دهد.
نبیلی با اشاه به موضوع بهارستان 98 و توجه به حضور رنگ در شهر افزود: به نظرم رنگ در زندگی ما مهم است و چه بهتر که امسال به این بخش اهمیت داده شد. مردم باید با رنگ‌های مختلف ارتباط برقرار کنند و امسال این اتفاق مهم در بهارستان رخ داده است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • نام کتاب: مجموعه کتاب های آموزش عمومی زیباسازی شهری ناشر: موسسه نشر شهر تهیه شده در معاونت فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی شهر تهران شمارگان: 3000 نسخه نوبت و سال انتشار: چاپ اول 1391…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه