مهدیه نعمتی: شهرداری در زیبایی شهر نقش مهمی داشته است

مهدیه نعمتی گفت: شهرداری در زیبایی شهر نقش مهمی داشته است، فقط باید در تمامی طول سال شهر به کمک آثار هنری شهر زیباتر شود.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، مهدیه نعمتی هنرمند طراح و گرافیست، درباره برگزاری چهارمین دوره سالانه بهارستان گفت: بهارستان رویداد هنری مهمی برای شهر تهران است که خوشبختانه ادامه‌دار شده و باید در سال‌های آینده هم این روند ادامه داشته باشد.
وی افزود: شهرداری با برگزاری بهارستان در زیبایی شهر نقش مهمی داشته است و معتقدم باید در تمامی طول سال شهر به کمک آثار هنری زیباتر شود. هنرمندان همیشه آمادگی دارند فقط سازمان زیباسازی شهر تهران باید شرایطی فراهم کند تا هنرمندان بتوانند فعالیت کنند.
نعمتی که در بخش هنرمندان حرفه‌ای تخم مرغ‌های رنگی چهارمین سالانه هنرهای شهری بهارستان حضور دارد گفت: امسال در بخش تخم مرغ‌های رنگی به موضوع رنگ توجه ویژه شد و هنرمندان در آثاری که اجرا کردند، بیش‌تر از رنگ‌های شاد و انرژی‌بخش استفاده کردند. من هم اثری کاملا بهاری اجرا کردم زیرا معتقدم اثر باید با مضمون خود که موضوع عید و فرا رسیدن بهار است هماهنگی داشته باشد.
نعمتی خاطرنشان کرد: تخم مرغ‌های رنگی بهارستان امسال توانستند نظر مردم را به خود جلب کنند. حتی کودکان نیز در چند سال گذشته با آثار این بخش ارتباط برقرار کردند. همچنین تصویرسازی و گرافیک نیز حال و هوای شهر را دگرگون می‌کنند و ما از نزدیک شاهد توجه مخاطبان به آثار بهارستان بودیم.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • نام کتاب: مجموعه کتاب های آموزش عمومی زیباسازی شهری ناشر: موسسه نشر شهر تهیه شده در معاونت فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی شهر تهران شمارگان: 3000 نسخه نوبت و سال انتشار: چاپ اول 1391…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه