پروژه توسعه رنگ در شهر تهران ادامه خواهد داشت

موسوی معاون فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی شهر تهران با اشاره به فراخوان توسعه رنگ در شهر تهران و تاکید شهردار تهران در خصوص اجرایی شدن آن، گفت: در بخش خلاقانه و هنرمندانه دیوارنگاری برنامه همچنان ادامه خواهد داشت و به زودی نیز طرح های برگزیده شده در شورای هنری اعلام خواهد شد.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران؛ سید مجتبی موسوی در مراسم چهارمین دوره گردهمایی عصری با هنرمندان با موضوع اختتامیه جشنواره سالانه هنرهای شهری تهران(بهارستان ۹۸)، گفت: یکی از رویدادهایی که جمع زیادی از هنرمندان رشته های مختلف در آن شرکت می کنند، رویداد بهارستان است.
وی با بیان اینکه رویداد بهارستان سالهاست که با همکاری و مشارکت هنرمندان با سازمان زیباسازی شهر تهران اجرایی می شود، افزود: حضور هنرمندان بسیار برای ما ارزشمند است به همین دلیل امیدوارم در آینده نیز شاهد حضور و مشارکت همه هنرمندان در رشته های مختلف هنرهای تجمسی را شاهد باشیم.
معاون فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی شهر تهران با اشاره به میزان رضایت مندی مردم در خصوص بهارستان 98، بیان کرد: بر اساس نظر سنجی های انجام شده حدود ۸۰ درصد و در بعضی موارد نیز بیش از 80 درصد از مردم در خصوص برنامه های اجرا شده در حوزه دیوارنگاری( دیوارهای کوچک شهر من)، آثار حجمی، تخم مرغ ها و دیگر برنامه ها رضایت مندی داشته اند.
موسوی در ادامه با بیان اینکه بخش دیوارهای کوچک شهر من، نزدیک به دو سال است که در بهارستان تجربه می شود، گفت: این حوزه قرار است به طور مستمر در سال ۹۸ ادامه پیدا کند چرا که این بخش یکی از اجزاء مهم رویداد بهارستان است.
وی ادامه داد: برای استقبال از نوروز امسال این حوزه نیز تعریف خواهد شد و به عنوان یک بخش موفق در دیوارنگاری در طول سال 98 ادامه خواهد داشت.
به گفته موسوی فراخوان برگزاری این بخش از برنامه های در آبان ماه به صورت مستمر ادامه خواهد داشت. هنرمندان می توانند هر گونه ایده ای برای دیوارهای کوچک شهر من داشتند آن را برای ما ارسال کنند تا در شورای هنری ایده بررسی و پس از تصویب نیز بتوانیم به صورت کامل آن را اجرایی کنیم.
معاون فرهنگی و هنرهای شهری سازمان زیباسازی با اشاره به فراخوان توسعه رنگ در شهر تهران و تاکید شهردار تهران در خصوص اجرایی شدن آن، افزود: در بخش خلاقانه و هنرمندانه دیوارنگاری برنامه همچنان ادامه خواهد داشت و به زودی نیز طرح های برگزیده شده در شورای هنری اعلام خواهد شد.هنرمندان می توانند در این حوزه نیز ایده های خود را برای ما ارسال کنند.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه