از سوی سازمان زیباسازی شهر تهران،

طرح های فرهنگی متناسب با میلاد امام حسن مجتبی(ع) در تهران اکران شد

سازمان زیباسازی شهر تهران، با اکران تبلیغات فرهنگی در سطح شهر، به استقبال میلاد مسعود امام حسن مجتبی(ع) و روز اکرام رفت.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، به مناسبت فرارسیدن میلاد مسعود امام حسن مجتبی(ع) و روز اکرام و هویت بخشی به سیمای شهر، پیام‌های مناسبتی و فرهنگی مرتبط با آن در سطح شهر تهران اکران شده است.
چاپ و نصب تبلیغات فرهنگی روی عرشه پل ها، بیلبوردها و پرتابل های منصوب در مسیرهای پرتردد سطح شهر از جمله فعالیت های سازمان زیباسازی در گرامی داشت میلاد مسعود امام حسن مجتبی (ع) و روز اکرام است.
ساده بودن، کوتاه بودن، استفاده از اشعار، جملات و احادیث بزرگان دین با مفاهیم مرتبط با این روز از ویژگی های تابلوهایی است که به مناسبت میلاد مسعود این امام در سطح شهر اکران شده اند.
علاوه بر اکران تبلیغات فرهنگی در سطح شهر، این سازمان نسبت به آذین بندی و نصب المان های نوری مرتبط به موضوع میلاد امام حسن (ع)، اقدام کرده است.
گفتنی است تمامی ادارات زیباسازی مناطق 22گانه شهرداری به عنوان بازوهای اجرایی سازمان زیباسازی شهر تهران نیز با اکران تبلیغات فرهنگی و آذین بندی میادین اصلی در سطح شهر به استقبال این روز می روند.

تبلیغات فرهنگی

آمار و اطلاعات

نگارخانه