فعالیت های سازمان زیباسازی شهر تهران در سی‌امین سالگرد ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی

سازمان زیباسازی شهر تهران به مناسبت سی‌امین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) اقدامات گسترده‌ای را برای زائران حرم مطهر حضرت امام (ره) و مناسب سازی فضای شهری در نظر گرفته‌است.
 

به گزارش روابط عمومی و اموربین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران برپایی 50 هزار مترمربع چادر برای حضور زائران از جمله اقدامات سازمان برای ارتحال امام خمینی (ره) است که 10 هزار مترمربع آن به صورت وی آی پی و 40 هزار متر مربع آن به صورت عمومی صورت گرفته‌است.
نصب کولر، تامین روشنایی، تهیه فرش و موکت برای کف و تهیه زیرساخت‌های بهداشتی مانند سرویس بهداشتی، نظافت محل و حضور نیروهای خدماتی از جمله فعالیت‌های صورت گرفته برای این بخش است.
با توجه به اهمیت تبلیغات فرهنگی، در مسیرهای منتهی به مرقد بنیانگذار کبیر انقلاب و همچین سطح شهر تعداد قابل توجهی از سازه‌های تبلیغاتی اعم از بیلبورد، عرشه پل و پرتابل شهری به اکران تبلیغات فرهنگی متناسب با این روز اختصاص پیداکرده‌است که برروی آنها جملات امام (ره)، اشعار، بخش‌هایی از وصایا و همچنین جملات رهبر معظم انقلاب منعکس شده‌است.
همچنین تمامی طرح‌ها تبلیغات فرهنگی برروی IP مناطق قرارگرفته تا جملات و طرح های ایام ارتحال از سوی آنها در سطح منطقه اکران شود.
ارسال طرح های ارتحال حضرت امام (ره) برای شرکت‌های تبلیغاتی و نصب آنها برروی سازه های تبلیغاتی از سوی شرکت های تجاری یکی دیگر از اقدامات سازمان در این زمینه است.
زیباسازی و آماده‌سازی بستر بصری اتوبان‌های منتهی به حرم امام خمینی(ره) (اتوبان های آزادگان و شهید نواب)، تهیه و تامین پنج دستگاه تلویزیون برای نصب در حرم مطهر، تهیه و تصویب طرح غرفه و هماهنگی لازم به منظور استفاده تمامی مناطق، از دیگر برنامه‌های سازمان زیباسازی برای ایام سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) است.
تهیه بنرهای خیر مقدم زائرین برای مبادی ورودی شهر تهران و نصب بنرهای راهنما در محدوده حرم مطهر از دیگر اقدامات سازمان زیباسازی شهر تهران است که به مناسبت سی‌امین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) برای زائران و عاشقان آن حضرت تدارک دیده‌است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • نام کتاب:زیباسازی و منظر شهری (مقالات و آراء نشست¬های تخصصی)- زمستان 1389 ناشر:نشر پیکره تهیه شده در: معاونت برنامه¬ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران- مدیریت مطالعات و آموزش-واحد آموزش شمارگان: 1500 جلد نوبتو سال…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه