طرح‌های فرهنگی به مناسبت عید سعید فطر در سطح شهر اکران می شود

سازمان زیباسازی شهر تهران با اکران طرح‌های فرهنگی در سطح شهر به استقبال عید سعید فطر که یکی از مهمترین اعیاد مسلمانان است، می‌رود.
 

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، طرح‌های فرهنگی این عید بزرگ با موضوع "استقبال از عید سعید فطر" به طور گسترده در سطح شهر انجام شده و علاوه بر این طرح‌های ارائه شده از سوی سازمان، برروی آی پی مناطق 22گانه شهرداری تهران قرار گرفته‌است.
در مجموع نزدیک به 5 هزار و ۵۰۰ متر تبلیغات فرهنگی بر روی بیلبوردها، پرتابلها، عرشه پل‌ها و سایر سازه‌های تبلیغاتی صورت گرفته‌است.
با توجه به اینکه عید سعید فطر، عید کمک و دستگیری، عید خانواده، عید وحدت، عید نشاط و ... است، بخشی از طرح‌های گرافیکی با مضامینی راجع به کمک به مستمندان، وحدت، شادی و نشاط و خانواده طراحی شده‌است.
علاوه براین اکران‌های فرهنگی عید فطر امسال به گفتارهایی از امام خمینی (ره)، رهبر معظم انقلاب و اشعاری از شاعران در مورد عید سعید فطر نیز پرداخته و در کنار تصاویر و نقوش اسلامی تلاش شده‌است تا تهران حال و هوای عیدانه به خود بگیرد.
در کنار اکران طرح‌های فرهنگی در سطح پایتخت، این طرح‌ها در ایستگاه‌های مترو و محوطه و مسیرهای منتهی به مصلای حضرت امام (ره) _محل برگزاری نماز عید فطر_ نیز به تصویر در آمده‌است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • نام کتاب:زیباسازی و منظر شهری (مقالات و آراء نشست¬های تخصصی)- زمستان 1389 ناشر:نشر پیکره تهیه شده در: معاونت برنامه¬ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران- مدیریت مطالعات و آموزش-واحد آموزش شمارگان: 1500 جلد نوبتو سال…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه