از سوی سازمان زیباسازی شهر تهران،

فراخوان دعوت از طراحان و مجریان نورآرایی با موضوع اعیاد قربان تا غدیر منتشر شد

سازمان زیباسازی شهر تهران با توجه به در پیش بودن دهه مبارک ولایت )عید سعید قربان تا عید سعید غدیر خم)،به منظور اکران طرح های نوری مناسب با این اعیاد فراخوان دعوت از هنرمندان را منتشر کرد.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، این سازمان در نظر دارد نسبت به دعوت از طراحان و مجریان نورآرایی با موضوعات متناسب با آموزه ها ومضامین مرتبط با اعیاد قربان و غدیر اقدام کند. به همین منظور از تمامی علاقه مندان به همکاری در این زمینه دعوت می شود تا تاریخ 22 تیرماه 1398 نسبت به ارسال طرح ها و پیشنهادات خود، در قالب تصاویر پرینت شده به ابعاد 50 *70 و لوح فشرده شامل فایل تصاویر و توضیحات کامل در مورد طرح پیشنهادی به نشانی تهران، میدان شهدای هفتم تیر، خیابان شهید مفتح جنوبی، نبش خیابان شهید شیرودی، سازمان زیباسازی شهر تهران، طبقه سوم، معاونت فنی و طراحی شهری اقدام کنند.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • نام کتاب:برنامه ریزی منظر شهری نویسنده:دکتر حسین کلانتری خلیل آباد- دکتر هانیه اخوت ناشر:پژوهشکده فرهنگ، هنر و معاری جهاد دانشگاهی تهیه شده در: معاونت برنامه ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران- مدیریت مطالعات و…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه