طاها بهبهانی: سمپوزیوم مجسمه‌سازی تهران می‌تواند مخاطبان زیادی را جذب کند

طاها بهبهانی هنرمند نقاش و مجسمه‌ساز پیشکسوت معتقد است؛ سمپوزیوم مجسمه‌سازی تهران می‌تواند تحول در جامعه ایجاد کند و مخاطبان زیادی را جذب کند.
 

به گزارش روابط عمومی سازمان زیباسازی شهر تهران، طاها بهبهانی درباره برگزاری نهمین سمپوزیوم بین‌المللی مجسمه‌سازی تهران گفت: سمپوزیوم‌های مجسمه‌سازی باید به متریال‌های دیگر از جمله چوب هم توجه کند و سمپوزیوم‌هایی در این زمینه برگزار شود زیرا ما در همه زمینه‌ها و متریال‌ها نیاز به برگزاری سمپوزیوم داریم.

بهبهانی در ادامه بیان کرد: برای بهتر شدن و تاثیرگذاری سمپوزیوم مجسمه‌سازی تهران باید از افراد با صلاحیت در این حوزه استفاده کنیم و با مشورت و همکاری آنها سمپوزیوم را برگزار کنیم زیرا کار باید به دست کاردان سپرده شود.

وی افزود: در سمپوزیوم مجسمه‌سازی تهران برخلاف سایر سمپوزیوم‌های بین المللی به موضوع آموزش توجه می‌شود که این موضوع خوب است؛ زیرا در هیچ سمپوزیومی مقوله آموزش وجود ندارد و این موضوع برای دانشجویان خوب است.

این مجسمه‌ساز در ادامه تاکید کرد: سمپوزیوم مجسمه‌سازی تهران اگر به درستی برگزار شود می‌تواند تحول در جامعه ایجاد کند و مخاطبان زیادی را جذب کند مهم این است که از راه درست پیش رویم.

طاها بهبهانی در پایان گفت: به نظر من سمپوزیوم بین‌المللی مجسمه‌سازی تهران در جذب مخاطب آثار هنری موفق عمل کرده است و می‌تواند موفق‌تر هم باشد.

نهمین سمپوزیوم بین‌المللی مجسمه‌سازی تهران تا 4 آذرماه در منطقه گردشگری عباس آباد، مجاور بوستان نوروز در حال برگزاری است.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • فصلنامه "تبلیغات" شماره هجدهم که در تیر ماه نود انتشار یافت صفحاتی را به موضوع "نگاه زیباسازی، نگاهی مردمی" اختصاص داد       برای بارگزاری این مطلب اینجا را کلیک کنید
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه