به مناسبت روز دانشجو؛

کارگاه گرافیک ویژه از فردا آغاز به کار می‌کند

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران گفت: کارگاه گرافیک به مناسبت روز دانشجو از فردا و با حضور دانشجویان و اساتید این رشته برگزار می‌شود.
 

به گزارش روابط عمومی‌و امور بین‌الملل سازمان زیباسازی شهرداری تهران؛ دکتر برزین ضرغامی ‌با بیان این مطلب افزود: به مناسبت روز دانشجو «کارگاه گرافیک» با همکاری این سازمان و دانشگاه‌های هنری، برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: در این کارگاه رویکرد منویات مقام معظم رهبری در سال‌های گذشته، فرمایشات ایشان در دیدارهای دانشجویی و همچنین گام دوم انقلاب است.
ضرغامی اضافه کرد: ما از این راهبرد به عنوان فصل الخطاب استفاده کردیم تا دانشجویان با استفاده از این بیانات کار گرافیکی انجام دهند.
وی تصریح کرد: 30 دانشجو از دانشگاه‌های تهران، فرهنگ و هنر، پارس، سوره و دانشگاه آزاد برای شرکت در این رویداد که از فردا (سه شنبه 5 آذر) شروع و تا روز پنجشنبه ادامه دارد، اعلام آمادگی کرده‌اند.
ضرغامی‌افزود: استاد قباد شیوا و استاد مسعود سپهر، مدرس این رویداد هستند تا در کنار طراحی آثار؛ آموزش و رفع اشکال برای دانشجویان نیز صورت بگیرد.
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران گفت: در انتهای این رویداد در سه رده A،B،C طرح‌ها انتخاب و برای اکران در سطح شهر استفاده می‌شوند، در هر سطح بسته به کارهایی که انجام خواهد شد و آثاری که می‌رسند انتخاب اثر صورت می‌گیرد و هر چه کیفیت این آثار بیشتر باشد، اثرات بیشتری قابلیت اکران در شهر را خواهند داشت.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • ماه نامه "همشهری ماه" شماره 84 که در مهر 90  انتشار یافت صفحاتی را به موضوع "زیبایی شهر، عینیت عدالت برای شهروندان" اختصاص داد برای بارگزاری این مطلب اینجا را کلیک کنید دو ماه نامه…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه