به مناسبت روز دانشجو؛

کارگاه گرافیک ویژه از فردا آغاز به کار می‌کند

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران گفت: کارگاه گرافیک به مناسبت روز دانشجو از فردا و با حضور دانشجویان و اساتید این رشته برگزار می‌شود.
 

به گزارش روابط عمومی‌و امور بین‌الملل سازمان زیباسازی شهرداری تهران؛ دکتر برزین ضرغامی ‌با بیان این مطلب افزود: به مناسبت روز دانشجو «کارگاه گرافیک» با همکاری این سازمان و دانشگاه‌های هنری، برگزار می‌شود.
وی ادامه داد: در این کارگاه رویکرد منویات مقام معظم رهبری در سال‌های گذشته، فرمایشات ایشان در دیدارهای دانشجویی و همچنین گام دوم انقلاب است.
ضرغامی اضافه کرد: ما از این راهبرد به عنوان فصل الخطاب استفاده کردیم تا دانشجویان با استفاده از این بیانات کار گرافیکی انجام دهند.
وی تصریح کرد: 30 دانشجو از دانشگاه‌های تهران، فرهنگ و هنر، پارس، سوره و دانشگاه آزاد برای شرکت در این رویداد که از فردا (سه شنبه 5 آذر) شروع و تا روز پنجشنبه ادامه دارد، اعلام آمادگی کرده‌اند.
ضرغامی‌افزود: استاد قباد شیوا و استاد مسعود سپهر، مدرس این رویداد هستند تا در کنار طراحی آثار؛ آموزش و رفع اشکال برای دانشجویان نیز صورت بگیرد.
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران گفت: در انتهای این رویداد در سه رده A،B،C طرح‌ها انتخاب و برای اکران در سطح شهر استفاده می‌شوند، در هر سطح بسته به کارهایی که انجام خواهد شد و آثاری که می‌رسند انتخاب اثر صورت می‌گیرد و هر چه کیفیت این آثار بیشتر باشد، اثرات بیشتری قابلیت اکران در شهر را خواهند داشت.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • بنظر می رسد شهرسازی مدرن بطور وحشتناک و نگران کننده ای عاری از انگیزه های هنری شده است. این شهرسازی تنها توانسته احجام مکعب شکلی را بعنوان ساختمان با یکنواختی ملال آورشان، جایگزین غنای شهرسازی…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه