رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران:

تهران با هنر مجسمه سازی می تواند به یک شهر ماندگار تبدیل شود

محمدجواد حق شناس، گفت: امیدوارم سمپوزیوم مجسمه سازی تهران بتواند در سال های آینده جاهای خالی این شهر را با نمادهای درست، دقیق، زیبا و ماندگار پر کرده و این شهر را به یک شهر زیبای جهانی تبدیل کند.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران؛ رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران در مراسم اختتامیه نهمین دوره سمپوزیوم بین المللی مجسمه سازی تهران با بیان اینکه آثار این دوره به عنوان یادگاری برای عموم شهروندان باقی می ماند، گفت: باید از هنرمندانی که چنین آثار فاخری برای مردم این کشور خلق کردند قدردانی کرد.
وی افزود: امیدوارم این سمپوزیوم بتواند در سال های آینده جاهای خالی این شهر را با نمادهای درست، دقیق، زیبا و ماندگار پر کرده و تهران را به یک شهر زیبای جهانی تبدیل کند.
رییس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران ادامه داد: امیدوارم شهر تهران به یک شهر ماندگار برای همه دنیا تبدیل شود.
حق شناس با اشاره به اهمیت هنرهای شهری به ویژه مجسمه های شهری، تصریح کرد: می توانیم با ادامه دار کردن هنر مجسمه سازی خود را به همه دنیا بهتر معرفی کنیم.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • نویسنده: لئاتریس آیزمن مترجم: روح الله زمزمه وانشناسی محیطی، جدیدترین شاخه از این رشته است که در آن متخصصان با بررسی فضای بصری در محیط های شهری تاثیر آن را بر کنش ها و واکنش…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه