مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران:

آثار منتخب روز دانشجو مشخص شدند

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران گفت: با اعلام فراخوان دانشجویی نمایشگاه گرافیک بیش از 100 اثر به دبیرخانه جشنواره رسید که این آثار داوری و آثار برتر انتخاب شدند.
 

به گزارش روابط عمومی‌و امور بین‌الملل سازمان زیباسازی شهردرای تهران، دکتر برزین ضرغامی‌با بیان این مطلب افزود: با اعلام فراخوان برگزرای نمایشگاه گرافیک به مناسبت روز دانشجو، بیش از 80 دانشجوی رشته های گرافیک، تصویرسازی، پژوهش و هنر و نقاشی از دانشگاه تهران، فرهنگ و هنر، علوم تحقیقات، پارس، هنر، ساوه، سوره و سما در سطح کاردانی، کاردانی ارشد و دکتری از همه شهرهای ایران در این فراخوان شرکت کردند.
وی ادامه داد: بر همین اساس هم جمعا 120 اثر از 27 هنرمند به دبیرخانه این نمایشگاه رسید و این آثار شب گذشته مورد داوری قرار گرفت و از میان آثار رسیده 50 اثر انتخاب شدند.
ضرغامی‌تصریح کرد: آثار برگزیده در کتابی گردآوری و از طریق انتشارات سازمان منتشر خواهند شد تا در اختیار علاقه‌مندان حوزه گرافیک و هنر قرار بگیرد.
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران گفت: علاوه بر این اقدام 16 آذر یعنی روز دانشجو همه آثار منتخب به صورت بیلبورد و بنر در بیش از 100 نقطه شهر تهران اکران خواهند شد.
وی درباره موضوع این نمایشگاه هم اظهارکرد: این نمایشگاه مستقلا در مورد روز دانشجو و با بهره گیری از منویات مقام معظم رهبری در دیدار با دانشجویان، بیانیه گام دوم انقلاب و همچنین بیانات امام راحل، برگزار شد.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • ماه نامه "همشهری ماه" شماره 84 که در مهر 90  انتشار یافت صفحاتی را به موضوع "زیبایی شهر، عینیت عدالت برای شهروندان" اختصاص داد برای بارگزاری این مطلب اینجا را کلیک کنید دو ماه نامه…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه