مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران:

آثار منتخب روز دانشجو مشخص شدند

مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران گفت: با اعلام فراخوان دانشجویی نمایشگاه گرافیک بیش از 100 اثر به دبیرخانه جشنواره رسید که این آثار داوری و آثار برتر انتخاب شدند.
 

به گزارش روابط عمومی‌و امور بین‌الملل سازمان زیباسازی شهردرای تهران، دکتر برزین ضرغامی‌با بیان این مطلب افزود: با اعلام فراخوان برگزرای نمایشگاه گرافیک به مناسبت روز دانشجو، بیش از 80 دانشجوی رشته های گرافیک، تصویرسازی، پژوهش و هنر و نقاشی از دانشگاه تهران، فرهنگ و هنر، علوم تحقیقات، پارس، هنر، ساوه، سوره و سما در سطح کاردانی، کاردانی ارشد و دکتری از همه شهرهای ایران در این فراخوان شرکت کردند.
وی ادامه داد: بر همین اساس هم جمعا 120 اثر از 27 هنرمند به دبیرخانه این نمایشگاه رسید و این آثار شب گذشته مورد داوری قرار گرفت و از میان آثار رسیده 50 اثر انتخاب شدند.
ضرغامی‌تصریح کرد: آثار برگزیده در کتابی گردآوری و از طریق انتشارات سازمان منتشر خواهند شد تا در اختیار علاقه‌مندان حوزه گرافیک و هنر قرار بگیرد.
مدیرعامل سازمان زیباسازی شهرداری تهران گفت: علاوه بر این اقدام 16 آذر یعنی روز دانشجو همه آثار منتخب به صورت بیلبورد و بنر در بیش از 100 نقطه شهر تهران اکران خواهند شد.
وی درباره موضوع این نمایشگاه هم اظهارکرد: این نمایشگاه مستقلا در مورد روز دانشجو و با بهره گیری از منویات مقام معظم رهبری در دیدار با دانشجویان، بیانیه گام دوم انقلاب و همچنین بیانات امام راحل، برگزار شد.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • تهیه شده در: معاونت برنامه¬ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران- مدیریت مطالعات و آموزش-واحد آموزش نوبتو سال انتشار:1391 مباحث کتاب: در این کتاب سعی شده تا به معرفی چشم انداز، سیاست و اقدامات شهرهای…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه