مدیرعامل سازمان زیباسازی شهر تهران خبر داد:

فراخوان سوگواره طراحی گرافیک فاطمیه منتشر شد

دکتر برزین ضرغامی با اعلام این خبر گفت: با توجه به اهمیت بزرگداشت ایام فاطمیه، سازمان زیباسازی شهر تهران در نظر دارد برای ساماندهی ‌فضای شهری متناسب با ایام مذکور اقدام کند به همین منظور از طراحان گرافیک دعوت می‌شود آثار خود را به این سازمان ارسال کنند.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، مدیر عامل سازمان زیباسازی شهر تهران با تاکید بر اینکه آثار ارسالی به دبیرخانه نباید پیش از این در هیچ رویداد‌ هنری‌ شرکت کرده باشند، گفت: انتخاب تکنیک در سوگواره برای تمامی هنرمندان و علاقه‌مندان آزاد بوده و هر هنرمند می‌تواند حداکثر با ارائه 5 اثر در این رویداد شرکت کند.
وی با بیان اینکه آثار پس از داوری و انتخاب روی تابلوهای تبلیغات محیطی سطح شهر به نمایش درمی‌آیند، ادامه داد: از طراحان درخواست می‌شود به ویژگی‌ها و مولفه‌های طراحی برای تابلوهای شهری، بیلبورد، سازه، استرابورد، عرشه پل‌ها و ... توجه داشته باشند.

مدیر عامل سازمان زیباسازی شهر تهران همچنین افزود: آثار رسیده توسط هیأتی متشکل از کارشناسان، استادان و صاحب‌نظران ارزیابی شده و رتبه بندی خواهند شد.
به گفته ضرغامی، توجه به بهره‌ گیری از عناصر تصویری نو و خلاقیت در ایده و اجرا در داوری موثر خواهد بود و همچنین آثار باید حداکثر تا تاریخ 30/آذر/1398 به دبیرخانه سوگواره ارسال شود و
مهلت ارسال آثار به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به نشانی اینترنتی www.zibasazi.ir مراجعه کنند.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • نام کتاب: مجموعه تهران پژوهی 1 و 2 ناشر: دفتر پژوهش­های  فرهنگی تهیه شده در: معاونت برنامه­ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران - مدیریت مطالعات و آموزش - واحد آموزش شمارگان: از هر عنوان…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه