با همکاری سازمان زیباسازی شهر تهران؛

نمایشگاه «دست‌های بینا» افتتاح شد

نمایشگاه «دست‌های بینا» با حضور کودکان نابینای مدرسه نرجس و همچنین مسوولان شهری در محل عمارت عین‌الدوله آغاز به کار کرد.
 

به گزارش روابط عمومی ‌و امور بین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران؛ نمایشگاه «دست‌های بینا» با هدف نمایش آثار هنری کودکان دارای معلولیت بینایی در عمارت عین‌الدوله با نمایش چندین مجموعه آثار هنری نقاشی این کودکان رسما آغاز به کار کرد.
این نمایشگاه به همت سازمان زیباسازی و مدرسه نابینایان دخترانه نرجس در راستای ارزش گذاری و همچنین تشویق کودکان دارای معلولیت بویژه کودکان نابینا با حضور جمعی از دانش آموزان، هنرمندان و مسوولان شهری آغاز به کار کرد.
کودکان کم بینا و نابینا با فرا گرفتن آموزش زیرنظر مربیان هنری آموزش دیده‌ اولین نمایشگاه خود را برگزار می کنند که مورد توجه مخاطبان زیادی قرار گرفته است.
براساس این گزارش؛ در مراسم افتتاحیه بیش از 250 مهمان حضور داشتند این اتفاق نشان دهنده اهمیت برگزاری این چنین نمایشگاه هایی را که حاصل تلاش افراد دارای معلولیت‌اند، است. کودکان معلول دارای استعدادهای زیادی هستند که در صورت حمایت شدن قابل بروز و ظهورند و ایستادن مدیریت شهری در کنار این کودکان و خانواده هایشان می تواند دلگرمی زیادی برای ادامه کار به آنها بدهد.
در پایان مراسم افتتاحیه نمایشگاه «دست‌های بینا» سازمان زیباسازی شهر تهران با اعطای لوح تقدیر و کارت هدیه از کودکان هنرمند قدردانی کرد.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • آقای محمدرضا بمانیان و خانم فریال احمدی این کتاب شامل 5 فصل اصلی (1- طراحی منظر، 2- اکولوژی منظر، 3- برنامه ریزی منظر، 4- مرمت منظر، 5- روش ها در طراحی منظر) می باشد که…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه