پنجمین دوسالانه مجسمه های شهری تهران برگزار می شود

سازمان زیباسازی شهر تهران، پنجمین دوسالانه مجسمه های شهری تهران را با هدف توسعه، تثبیت و ارتقای هنرمجسمه سازی شهری در ایران برگزار می کند.
 

به گزارش روابط عمومی و زیباسازی شهر تهران، ثبت نام برای شرکت در پنجمین دوسالانه مجسمه های شهری از اول اردیبهشت ماه آغاز شده و تا پانزدهم این ماه به صورت آنلاین از طریق وب سایت صورت میگیرد.
نتایج اولیه 22 اردیبهشت برروی سایت قرار خواهد گرفت و منتخبین تا 31 تیرماه فرصت دارند ماکت های پیشنهادی خود را ارائه کنند، انتخاب آثار یکم تا پانزدهم مرداد صورت میگیرد و نتایج نهایی از طریق سایت 18 مرداد اعلام می شود.
گفتنی است عیسی علیزاده رئیس دوسالانه و سید مجتبی موسوی، سید مرتضی نعمت اللهی، کورش گلناری، عباس اکبری، سهندحسامیان و علیرضا فاضلی اعضای شورای سیاستگذاری هستند و درنهایت سید مرتضی نعمت اللهی، کورش گلناری، عباس اکبری، سهند حسامیان، هلیا دارابی به عنوان شورای انتخاب آثار، درمورد کارهای رسیده به دبیرخانه تصمیم گیری میکنند.
همچنین هیات داوران متشکل از هادی هزاوه ای، محمدحسین عماد، کورش گلناری، عباس اکبری، نرگس حریریان داوری آثار را به عهده دارند.
علاقه مندان برای شرکت در این جشنواره می تواند پس از ثبت نام اولیه تصویر از طریق سایت دوسالانه، می بایست علاوه بر رزومه، حداقل تصویر3 نمونه از آثار خود را ارایه نمایند.
در کنار دیپلم افتخار و تندیس دوسالانه به نفر اول یکصد و پنجاه میلیون ریال، نفر دوم یکصد میلیون ریال و نفر سوم پنجاه میلیون ریال جایزه نقدی داده خواهد شد.
دوسالانه پنجم درنظر دارد سلسله‌ نشست­های تخصصی با حضور اساتید و صاحب‌نظران به منظور ا یجاد فرصت گفت و گو در زمینه نقد، تحلیل و بررسی مجسمه سازی شهری برگزار نماید که زمان بندی آن متعاقبا اعلام می شود.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • زیبایى هاى شمیران (ارزشهاى مکانى-عناصر هویتى)عکس: رضا شکوریسال چاپ: 1396 واژه شمیران به منطقه نسبتاً وسیعى در کوهپایه هاى توچال که در شمال محدوده تهران واقع شده است اطلاق مى شود. این کتاب قصد دارد…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه