ندا دلفان: «بهارستان» هنرمندان را به فعالیت هنری تشویق کرد

ندا دلفان، هنرمند تصویرساز و گرافیست حاضر در دومین سالانه «بهارستان» گفت: «بهارستان» سبب شده که هنرمندان به فعالیت تشویق شوند و بتوانند آثار زیبایی را برای مردم ایجاد کنند.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، ندا دلفان، هنرمند تصویرساز و گرافیست که در بخش هنرمندان حرفه‌ای تخم‌مرغ‌های نوروزی دومین سالانه «بهارستان» به ارائه اثر پرداخته، احساس رضایت مردم از آثار «بهارستان» را نکته مثبتی در فعالیت این رویداد خواند و گفت: بازخورد خوب «بهارستان» در بین مردم و بازدیدکنندگان و احساس رضایتی که وجود داشت، نکته بسیار مثبتی در «بهارستان» بود زیرا سبب ایجاد یک تعامل مناسب بین هنرمندان و مردم شد.
وی افزود: در واقع «بهارستان» سبب شده که هنرمندان به فعالیت تشویق شوند و بتوانند آثار زیبایی را برای مردم ایجاد کنند.
این هنرمند تصریح کرد: «بهارستان» فضای شهری را به یک گالری بزرگ تبدیل کرد که امکان حضور هر قشر از مردم در آن وجود داشت به همین خاطر نتیجه بسیار خوبی در بر داشت.
دلفان نتیجه «بهارستان» را عالی خواند و گفت: از نظر من آنچه که «بهارستان» به دست آورد، عالی بود زیرا سبب شد که دنیای هنر وارد فضای زندگی عموم مردم شود.
وی درباره اثر اجرایی خود در دومین سالانه «بهارستان» توضیح داد: از نظر من هنر باید انتقادی و اجتماعی باشد به همین خاطر من به مساله پلاسکو پرداختم و سعی کردم که مشکلات سلفی گرفتن‌ها را به تصویر بکشم.
لازم به یادآوری است، دومین رویداد هنری «بهارستان» به همت سازمان زیباسازی شهر تهران، همزمان با نوروز سال ۱۳۹۶ در بخش‌های نقاشی دیواری، مجسمه، هنرهای محیطی و تخم‌مرغ‌های نوروزی در سطح شهر تهران برگزار شد و تا اردیبهشت‌ماه ادامه دارد.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • همایش بازنمایی فضاهای شهری در هنر و ادبیات مجموعه مقالات به کوشش: معاونت برنامه ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران سال چاپ: 1392   امروزه فضای شهری به عنوان فضایی واسط میان دنیای درون و بیرون افراد نقشی عمده در روزمرگی های شهروندان دارد. بی شک شناخت کاربردهای این فضا در حوزه های متفاوت و بهره گیری از نظریه های روز دنیا ، کارشناسان و متخصصان شهری را در ارتقاء و بهینه سازی سطح زندگی شهروندان یاری خواهد کرد. کتـاب بازنمـایی فضاهـای شهری در هنر وادبیات با نگاهی کاربردی و بینارشته ای به مطالعات شهری، تلاشی است برای استمرار چنین دیدگاه مدبرانه وتوجه به پالایش شهر وفضاهای شهری در مدیریت شهری که می کوشد با بررسی و موضوعات مبتلا در جهـان و به خدمـت گرفتـن رویکـردهای پیشنهادی دیگران، شهر را به جایگاهی که شایسته برای زیستن شهروندان باشد، تبدیل نماید.    

آینه رسانه ها

آینه رسانه ها

نگارخانه