قهرمان کشتی المپیک: آثار «بهارستان» و فصل بهار حال و هوای خوبی به من داد

قهرمان کشتی المپیک 2016 می‌گوید آثار هنری سالانه «بهارستان» در سطح شهر، همراه با حال و هوای بهاری، تاثیر بسیار خوبی بر روحیه او و دیگر شهروندان دارد.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، حسن رحیمی ضمن حمایت از برگزاری دومین سالانه هنرهای شهری «بهارستان» گفت: اینکه در روزهای منتهی به فصل بهار و آغاز فصل بهار شاهد حضور آثار هنری در سطح شهر تهران هستیم حسی بسیار مطلوب را به شهروندان انتقال می‌دهد.
او افزود: زیبایی‌های شهر که با آثار هنری آراسته شده است بر روحیه شهروندان تاثیر بسیار مثبتی دارد و حس و حال خوب بهار در کنار حضور آثار هنری «بهارستان» اتفاق خوبی را در سطح شهر رقم زده است.
قهرمان کشتی المپیک با بیان اینکه حضور آثار هنری باید در تمامی شهرهای ایران دیده شود، گفت: اگر آثار هنری در تمامی شهرهای ایران حضور داشته باشد، تاثیر بسیار خوبی خواهد گذاشت و در این میان گردشگران خارجی نیز با زیبایی‌های کشور عزیزمان بیشتر آشنا خواهند شد.
رحیمی در پایان خاطر نشان کرد: اگر این قبیل اقدامات در تمام ماه‌های سال ادامه داشته باشد به نظرم بهتر خواهد بود و امیدوار هستم سالانه «بهارستان» ادامه داشته باشد.
لازم به یادآوری است، دومین رویداد هنری «بهارستان» به همت سازمان زیباسازی شهر تهران، همزمان با نوروز سال۱۳۹۶ در بخش‌های نقاشی دیواری، مجسمه، هنرهای محیطی و تخم‌مرغ‌های نوروزی در سطح شهر تهران برگزار ‌شد و تا اردیبهشت‌ماه ادامه دارد.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • همایش بازنمایی فضاهای شهری در هنر و ادبیات مجموعه مقالات به کوشش: معاونت برنامه ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران سال چاپ: 1392   امروزه فضای شهری به عنوان فضایی واسط میان دنیای درون و بیرون افراد نقشی عمده در روزمرگی های شهروندان دارد. بی شک شناخت کاربردهای این فضا در حوزه های متفاوت و بهره گیری از نظریه های روز دنیا ، کارشناسان و متخصصان شهری را در ارتقاء و بهینه سازی سطح زندگی شهروندان یاری خواهد کرد. کتـاب بازنمـایی فضاهـای شهری در هنر وادبیات با نگاهی کاربردی و بینارشته ای به مطالعات شهری، تلاشی است برای استمرار چنین دیدگاه مدبرانه وتوجه به پالایش شهر وفضاهای شهری در مدیریت شهری که می کوشد با بررسی و موضوعات مبتلا در جهـان و به خدمـت گرفتـن رویکـردهای پیشنهادی دیگران، شهر را به جایگاهی که شایسته برای زیستن شهروندان باشد، تبدیل نماید.    

آینه رسانه ها

آینه رسانه ها

نگارخانه