زهرا محسنی: سالانه «بهارستان» شادی و زیبایی را برای شهر تهران به ارمغان آورد

زهرا محسنی از هنرمندان بخش نقاشی دیواری دومین سالانه «بهارستان« گفت: این رویداد هنری یک اتفاق فوق‌العاده است که هم شادی و هم زیبایی را در آستانه سال نو برای شهر تهران به ارمغان آورد.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، زهرا محسنی هنرمند جوان که علاوه بر نقاشی به هنر مجسمه‌سازی و طراحی نیز مشغول است گفت: «بهارستان» یک اتفاق خوب و فوق‌العاده است که هم موجی از شادی را به شهر آورد و هم موجب زیباتر شدن فضای شهری در تهران شد.
وی با بیان اینکه دیوارهایی که به کار وی اختصاص داده شده بود با مشکلاتی روبرو شد و برای یافتن دیوار مناسب مدت زیادی انتظار کشید گفت: با « بهارستان» هنرمندان فضایی برای ارائه هنر و عرصه‌ای برای نشان دادن توانایی‌هایشان به دست آوردند.
این هنرمند نقاش با بیان اینکه جانمایی محیطی برای دیده شدن آثار بسیار مهم است اظهار کرد: اگر برای هر اثر مکان مناسبی جانمایی شود و کار هنرمند به خوبی دیده شود، می‌تواند بازخورد خوبی داشته باشد.
وی برقراری ارتباط میان مردم وهنرمندان را از شاخصه‌های سالانه « بهارستان» دانست و افزود: بازخورد ارتباط مردم و هنرمندان در این رویداد هنری، اتفاق بسیار جالب و زیبایی بود.
راقمی درباره اثر خود در دومین سالانه «بهارستان» گفت: طرح یک کودک خندان را در دیواری به وسعت 700 متر کار کردم که شاید برای اولین بار چنین طرحی در سطح نقاشی دیواری و در چنین ابعادی در شهر اجرا شده است.
لازم به یادآوری است، دومین رویداد هنری «بهارستان» به همت سازمان زیباسازی شهر تهران، همزمان با نوروز سال۱۳۹۶ در بخش‌های نقاشی دیواری، مجسمه، هنرهای محیطی و تخم‌مرغ‌های نوروزی در سطح شهر تهران برگزار ‌شد و تا اردیبهشت‌ماه ادامه دارد.

معرفی کتاب

  • ارتباط با نشریه: تهران، خیابان شریعتی، خیابان قیطریه، خیابان مهر محمدی، بن بست یعقوبی کجانی، پلاک ۳۴ / تلفن: ۲۲۶۷۷۶۶۶ تلفکس: ۲۲۲۱۱۶۶۲فصلنامه معماری محوطه در شماره هفدهم خود که پاییز 90 منتشر گردید به موضوعات…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آینه رسانه ها

آینه رسانه ها

نگارخانه