ملی‌پوش بسکتبال ایران: بالا رفتن روحیه ناشی از آثار هنری سبب بالا رفتن راندمان کاری می‌شود

ملی‌پوش بسکتبال ایران می‌گوید زیبایی شهر با آثار هنری «بهارستان» نسبتی مستقیم با روحیه شهروندان و به تبع آن بالا رفتن راندمان کاری آنها دارد.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، صمد نیکخواه بهرامی با اشاره به تاثیرات مثبت دومین سالانه «بهارستان» در مورد آراستن شهر تهران به آثار هنری در فصل بهار گفت: هر شهروندی دوست دارد شهری که در آن زندگی می‌کند آراسته و زیبا باشد و من هم به عنوان یک شهروند وقتی زیبایی شهرم را با آثار هنری می‌بینم بسیار خوشحال می‌شوم.
او ادامه داد: آراستگی شهرها با آثار هنری اتفاقی است که در بسیاری از شهرهای جهان رخ می‌دهد و تهران هم به عنوان پایتخت ایران همه ساله شاهد حضور حجم زیادی از آثار هنری در فصل بهار است.
ملی‌پوش تیم بسکتبال ایران با بیان اینکه آثار هنری و زیبای آن باید متعلق به تمام شهر باشد، گفت: خوشبختانه امسال تمام شهر با آثار سالانه «بهارستان» آراسته شد و این موضوع مهمی است .
نیکخواه بهرامی در پایان افزود: هرچه قدر زیبایی بهصری شهرها افزایش یابد به تبع آن روحیه شهر و شهروندان بهتر می‌شود و راندمان کار نیز بالاتر می‌رود.
لازم به یادآوری است، دومین رویداد هنری «بهارستان» به همت سازمان زیباسازی شهر تهران، همزمان با نوروز سال۱۳۹۶ در بخش‌های نقاشی دیواری، مجسمه، هنرهای محیطی و تخم‌مرغ‌های نوروزی در سطح شهر تهران برگزار ‌شد و تا اردیبهشت‌ماه ادامه دارد.

معرفی کتاب

معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آینه رسانه ها

آینه رسانه ها

نگارخانه