مائده هدایت: استمرار سالانه «بهارستان» ضروری است

یکی از هنرمندان بخش تخم‌مرغ‌های نوروزی دومین سالانه هنرهای شهری «بهارستان» ابراز امیدواری کرد که این رویداد هنری در سال‌های آتی نیز با نظم و توجه ویژه شهرداری دنبال شود.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، مائده هدایت هنرمند نقاش که برای اولین بار در بخش هنرمندان حرفه‌ای تخم مرغ‌های نوروزی دومین سالانه هنری «بهارستان» شرکت کرده، درباره ایده اثرش در این دوره گفت: برای ورک شاپ تخم‌مرغ‌های رنگی طرحی را انتخاب کردم که المان‌های سنتی را به خوبی نشان دهد. از طرف دیگر در این طرح از نقاشی‌های ایرانی استفاده کردم که یادآور سنن دیرینه ایرانی است.
وی با ابراز خوشحالی از برگزاری ورک شاپ‌ها و سمپوزیوم‌ها در سطح شهر اظهار داشت: برگزاری کارگاه‌های هنری و سمپوزیوم‌ها در دل شهر، شهروندان را متوجه هنر می‌کند از این جهت این کار بسیار با ارزش است. در این چند سال هم اقدامات شهرداری در راستای توسعه هنر هم باعث زیبایی شهر شده و هم سطح دانش مردم نسبت به هنر ارتقا پیدا کرده است.
این هنرمند نقاش همچنین با مثبت ارزیابی کردن برگزاری دومین دوره «بهارستان» در شهر تهران توضیح داد: امیدوارم این ورک شاپ‌ها و سالانه‌های هنری در تهران ادامه یابد و هر سال شاهد ارتقای جنبه‌های مختلف این رویدادها باشیم؛ زیرا استمرار سالانه «بهارستان» ضروری به نظر می‌رسد.
لازم به یادآوری است، دومین رویداد هنری بهارستان به همت سازمان زیباسازی شهر تهران، همزمان با نوروز سال 1396 در بخش های نقاشی دیواری، مجسمه، هنرهای محیطی و تخم مرغ های نوروزی در سطح شهر تهران برگزار شد و تا اردیبهشت ماه ادامه دارد.

معرفی کتاب

معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آینه رسانه ها

آینه رسانه ها

نگارخانه