دومین جشنواره پیامبر اکرم(ص) برگزار می شود

دومین جشنواره پیامبر اکرم(ص) دوشنبه 4 اردیبهشت ماه ساعت 17 در موزه هنرهای دینی امام علی(ع) برگزار می شود.
 

به گزارش روابط عمومی و اموربین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، دمین جشنواره جشنواره پیامبر اکرم (ص) با همکاری سازمان زیباسازی شهر تهران و سازمان فرهنگی و هنری شهرداری تهران در این روز برگزار شده و علاوه بر این هنرمندان برگزیده این جشنواره معرفی می شوند.
گفتنی است جشنواره در سه بخش برگزار شده است که در هر گرایش، سه برگزیده معرفی می شود که به ترتیب به نفر اول تا سوم پنج سکه، چهار سکه و سه سکه بهار آزادی همراه با دیپلم افتخار جشنواره اهدا می‌شود. در بخش نستعلیق و شکسته نستعلیق نیز به 10 نفر هنرمند شایسته تقدیر، لوح و یک سکه بهار آزادی اهدا خواهد شد. در دو گرایش ثلث و نسخ و خط نقاشی نیز سه هنرمند شایسته تقدیر شناخته خواهند شد. همچنین در هر گرایش به‌جز نفرات اول تا سوم و تقدیری‌ها بنا به نظر هیأت داوران، یک اثر به‌عنوان دریافت‌کننده جایزه ویژه معرفی می‌شود که نشان جشنواره و هفت سکه بهار آزادی به وی اهدا می‌شود.
علاوه بر این بعد از این دوره از جشنواره، از علاقه‌مندان در حوزه تجسمی برای برگزاری یک اکسپوی بزرگ دعوت خواهد شد و آثار آن‌ها در معرض فروش و نمایش قرار می گیرد.
لازم به یادآوری است این جشنواره هر دو سال یک‌بار و به‌صورت دوسالانه برگزار می شود.
علاقه مندان برای شرکت در این جشنواره می توانند به نشانی خیابان ولیعصر، رو به روی نیایش، بلوار اسفندیار، موزه هنرهای دینی امام علی (ع) مراجعه کنند.

معرفی کتاب

معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آینه رسانه ها

آینه رسانه ها

نگارخانه