بهزاد رحیم‌خانی: «بهارستان» نیاز حمایت و دیده شدن هنرمندان را مرتفع کرد

بهزاد رحیم‌خانی بازیگر باسابقه گفت: هنرمندان جوان نیازمند حمایت و دیده شدن هستند و سالانه «بهارستان» به خوبی این نیاز را مرتفع کرد.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران، بهزاد رحیم‌خانی بازیگر پیشکسوت، سینما و تلویزیون ضمن حمایت از برگزاری دومین سالانه «بهارستان»، درباره تاثیرات زیبا کردن چهره شهر توسط آثار هنری خاطر نشان کرد: باید از متولیان این رویداد هنری خوب و موثر که باعث ارتقاء فرهنگی می‌شود، تشکر کرد. سالانه «بهارستان» این پیام را به ما منتقل می‌کند که مسئولین شهری هم نگران حال مردم هستند و تلاش می‌کنند با انجام طرح‌های مختلف فرهنگی این حال خوب را به جامعه تزریق کنند. حالا این‌گونه اقدامات می‌تواند با ساخت پردیس‌های سینمایی، تالارهای نمایشی و همین سالانه «بهارستان» و یا نصب تابلوهای نقاشی بزرگان در سطح شهر باشد.
این بازیگر ضمن اشاره به اهمیت دادن به هنرمندان جوان در سالانه «بهارستان» گفت: هنرمند جوان نیاز به حمایت و دیده شدن دارد تا در راهی را که در پیش گرفته با پشتوانه طی کند، به نظرم سالانه «بهارستان» به خوبی چنین کاری را انجام داد و نیاز هنرمندان جوان را مرتفع کرد.
لازم به یادآوری است، دومین رویداد هنری بهارستان به همت سازمان زیباسازی شهر تهران، همزمان با نوروز سال 1396 در بخش های نقاشی دیواری، مجسمه، هنرهای محیطی و تخم مرغ‌های نوروزی در سطح شهر تهران برگزار شد و تا اردیبهشت ماه ادامه دارد.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • مفهوم زیبایی شناسی، موضوعی است که در گذر زمان همواره دستخوش دگرگونی ها و تحولات فراوانی بوده است. این مفهوم دارای وجوه و ابعاد مختلفی است که شناسایی آن برای مدیران در سطوح مختلف مدیریتی…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه