اختتامیه چهارمین جشنواره دایره خلاق برگزار می شود / تقدیر از 5 طرح برگزیده در اختتامیه جشنواره مبلمان شهری

مصطفی آروند دبیر ستاد اجرایی چهارمین جشنواره ملی دایره خلاق (مبلمان شهری) گفت: از 5 طرح برگزیده چهارمین دوره مبلمان شهری و طرح مردمی در اختتامیه چهارمین دوره جشنواره ملی دایره خلاق در 20 اسفندماه تقدیر می شود.
 

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان زیباسازی شهر تهران؛ مصطفی آروند با اشاره به اختتامیه چهارمین دوره جشنواره ملی دایره خلاق(مبلمان شهری) گفت: تعدادی از اعضای شورای شهر تهران میهمان اختتامیه این دوره از جشنواره هستند.
وی با بیان اینکه از سایر سازمان های وابسته به شهرداری تهران نیز در اختتامیه چهارمین دوره جشنواره ملی دایره خلاق شرکت می کنند، افزود: همه شرکت کنندگان در جشنواره دایره خلاق در این برنامه حضور خواهند داشت.
دبیر ستاد اجرایی چهارمین جشنواره ملی دایره خلاق (مبلمان شهری) ادامه داد: قرار است نفرات برگزیده نهایی چهارمین دوره این جشنواره در اختتامیه اعلام رسمی شوند. همچنین قرار است از شرکت کنندگان این دوره تقدیر و تشکر به عمل آید.
آروند با بیان اینکه از شرکت کنندگان در دو بخش تقدیر می شود، گفت: بخش اول در خصوص 40 اثری است که در بخش اول داوری پذیرفته شده بودند و بخش دوم نیز تقدیر از 5 طرح برگزیده چهارمین دوره مبلمان شهری و همچنین تقدیر از طرح مردمی است.
وی اضافه کرد: نزدیک به 160 نفر مدعو اختتامیه چهارمین دوره جشنواره ملی دایره خلاق هستند.
اختتامیه چهارمین جشنواره مبلمان شهری (دایره خلاق) 20 اسفندماه، ساعت 17 تا 19 در باغ کتاب برگزار می‌شود.

تبلیغات فرهنگی

معرفی کتاب

  • نام کتاب:برگ­های پژوهش2 (اسناد و آراء نشست­های پژوهشی هنر-نگارخانه برگ1389 نویسنده:محمدحسن حامدی ناشر:نشر پیکره تهیه شده در: معاونت برنامه­ریزی و توسعه سازمان زیباسازی شهر تهران- مدیریت مطالعات و آموزش-واحد آموزش شمارگان: 1500 جلد قیمت:60.000 ریال…
معرفی کتاب و انتشارات سازمانی

آمار و اطلاعات

نگارخانه