رئیس اداره تشکل‌های بنیاد شهید:

فوتبال کانادین زمینه‌ای برای توسعه نشاط جانبازان است

رئیس اداره تشکل‌های بنیاد شهید گفت: مهمترین هدف از افتتاح فوتبال کانادین ایجاد شور و نشاط در بین جانبازان است تا این افراد بتوانند فعالیت‌های ورزشی خود را داشته باشند.
 

به گزارش روابط عمومی ‌و امور بین‌الملل سازمان زیباسازی شهر تهران؛ ایرج ‌هاشمی‌ در مراسم افتتاح زمین ورزشی کانادین در پارک لاله، با بیان این مطلب افزود: تشکل‌های شاهد و ایثارگر دارای تشکل‌های مختلفی است که یکی از آنها جانبازان کانادین هستند که فعالیت‌های متنوعی دارند.
وی با تاکید بر اینکه یکی از فعالیت‌های جذاب این افراد در حوزه ورزش فوتبال کانادین است، ادامه داد: با رصدی که در جوامع بین‌المللی صورت گرفت انجمن جانبازان کانادین توانستند این بازی را طراحی و اجرا کند تا جانبازانی که برای شرکت در فعالیت‌های ورزشی با محدودیت‌هایی مواجه بودند بتوانند فضای مناسب را بدست بیاورند.
هاشمی‌ تصریح کرد: مهمترین هدف این اتفاق ایجاد شور و نشاط در جانبازان است تا این افراد بتوانند فعالیت‌های ورزشی خود را داشته باشند و در همین راستا بنیاد هم در حد توان خودش این فعالیت‌ها را حمایت کند.
رئیس اداره تشکل‌های بنیاد شهید گفت: طبیعتا بنیاد به تنهایی نمی‌تواند این پروژه را به صورت خیلی وسیع پیگیری کند و از این جهت نیازمند همکاری و همیاری سایر ارگان‌ها از جمله شهرداری تهران دارد.
وی توضیح داد: ما مدیون جانبازان هستیم و کمتر کاری که در راستای جبران این فداکاری‌ها می‌توان انجام داد تامین زمینه سلامتی و نشاط آنها است.
هاشمی ‌در پاسخ به این سوال که آیا برای سایر جانبازان هم برنامه‌ای دارید که آنها هم بتوانند زمینه حضور بیشتر در جامعه را داشته باشند، افزود: تشکل‌ها به صورت مستقل فعالیت‌هایی را در زمینه فراهم سازی بستر حضور جانبازان در اجتماع دارند و بنیاد هم کمک‌هایی را در این زمینه انجام می‌دهد

تبلیغات فرهنگی

آمار و اطلاعات

نگارخانه